VSEUKRAINSKY TURNIRВ приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ Михайла Маміашвілі відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської присвячений видатним борцям Конотопа.  В турнірі взяли участь борці віком від 8 до 16 років в 27 вагових категоріях. До Конотопа  приїхали спортсмени із 25 міст нашої країни. Зареєструвалося 220 учасників.

Дуже вдало виступили учні Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі. У нашій скарбничці 23 медалі: 13 золотих, 9 срібних, і 1 бронза – ось такий здобуток конотопських борців класичного стилю.

Глядачі були в захваті від  спортсменів старшої вікової групи ( юнаки 1999 – 2000 р. н.), адже серед борців були майстри спорту, чемпіони України, призери Європи та світу серед кадетів. Блискучу професійну майстерність продемонстрували конотопські борці. Кузько Владислав, чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи  став переможцем вагової категорії до 46 кг. Нікітін Максим у ваговій категорії до 54 кг також був найсильнішим. Овсійов Валерій, неодноразовий чемпіон України виборов у фіналі золоту медаль. Не було рівних  у ваговій категорії до 58 кг Мірошнику Дмитру, діючому чемпіону України,  який переміг усі поєдинки з рахунком 8: 0 і став абсолютний чемпіоном.

У віковій групі юнаків 2001 – 2002 років народження срібні медалі вибороли Венець Микола та Стеценко Віталій у вагових категорія до  53 кг  та 47 кг відповідно.

Наші спортсмени вікової групи юнаків 2003 – 2004 років народження вибороли 2 золоті  медалі – Жидченко Максим,  вагова категорія до 35 кг та Мезь Денис, вагова категорія до 42 кг. Срібло у Климентова Антона у ваговій категорії до 38 кг та у Гегеля Олександра у ваговій категорії до 32 кг. Бронза у ваговій категорії до 35  кг за Ступніком Ігорем.

Найбільше представництво  наших спортсменів було у віковій групі юнаків 2005 – 2006 років народження. У фіналі вагової категорії до 26 кг боролися два конотопських спортсмени: Панченко Микита та Кутіль Арсеній. Золото за Арсенієм, срібло у  Микити.  У ваговій категорії до 42 кг перемогу святкував Дениченко Іван, а у ваговій категорії до 47 кг найсильнішим був Шевченко Кирило. Костирко Денис переміг у ваговій категорії до 53 кг. Срібло дісталося у ваговій категорії до 29 кг Іванову Владиславу та Шевченко Даніілу у ваговій категорії до 38 кг. У ваговій категорії до 35 кг срібним призером став Начовний Філіп.

Приємно здивували наймолодші конотопські спортсмени. У віковій групі 2007 – 2008 років народження наші борці вибороли 4 медалі. У ваговій категорії до 26 кг фінал вийшов конотопським. Золото за Маслак Захаром,а  бронза у Ковтуна Владислава. У ваговій категорії до 22 кг переміг Сущенко Данило.  І наймолодший семирічний спортсмен Начовний Артур святкував перемогу у ваговій категорії до 29 кг.

На турнірі були  присутніми Олександр Кирій, депутат Конотопської міської ради, голова піклувальної ради ДЮСШ та Микола Кучмій, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи з боротьби греко-римської, випускник нашої спортивної школи. Також привітала спортсменів Ольга Качура, начальник відділу молоді та спорту міської ради.

Тренери ДЮСШ Гайдук Віктор та Бондар Олександр залишилися задоволені результатами своїх підопічних. Попереду в спортсменів багато нових турнірів та чемпіонатів. Бажаємо усім спортивних успіхів.

Адміністрація ДЮСШ вдячна усім небайдужим людям, які допомогли в організації та  проведенні турніру. Адже  діти – це майбутнє  нашої країни !