GROMADSKA RADA2З метою розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в місті Конотопі у 2015 році при виконавчому комітеті Конотопської міської ради сформовано новий склад громадської ради, робота якої сприяє налагодженню системного діалогу міської ради з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих місцевих питань.
Так, 27 січня 2016 року відбулось чергове засідання громадської ради, на якому були розглянуті актуальні питання життєдіяльності міста.
На початку засідання голова громадської ради Олена Бугара надала слово міському голові Семеніхіну Артему Юрійовичу.
Також, у якості запрошених, прибули заступники міського голови, керуючий справами виконкому Венедикт Ідрисович Яроцький, керівники відділів та управлінь міської ради, представники ЗМІ.
Міський голова розповів про основні напрямки роботи міського голови та міської ради, план розвитку міста на найближчий рік та перспективи взаємодії влади з громадською радою. У ході виступу Артем Семеніхін заявив: “Одне з основних завдання для мене, як міського голови, є відновлення роботи комунальних підприємств, оскільки для того, щоб місто мало план розвитку та почало інтенсивно втілювати його в життя, необхідні надходження до місцевого бюджету.” З цією метою очільник міста почав активну боротьбу з несанкціонованою торгівлею. Проте, думаючи і піклуючись насамперед про простих людей, він зі своєю командою розробив план створення невеличких торгівельних майданчиків та роботи систематичних ярмарок, які будуть функціонувати у всіх мікрорайонах міста. “Такий крок дозволить зберегти робочі місця, дасть людям можливість заробляти собі на життя та сприяє поповненню місцевого бюджету,” – заявив А.Семеніхін.
З аналогічною метою розроблено і план створення у місті комунальної міської аптеки та функціонування  “лікарняної каси”.
Стосовно плану благоустрою Конотопа, Артем Юрійович розповів про проведену роботу з очищення міста від парослі та сміття, розчищення русла р.Липка, яка є притокою р.Єзуч. Він також повідомив, що протягом лише цього року планується облаштування прилеглої території до озера Кандибина, створення гідропарку  і співочого поля в районі Загребелля, відновлення пожежної каланчі на проспекті Червоної Калини, реставрація вежі Шухова та втілення в життя ряду інших проектів.
Не побоявся Артем Семеніхін проінформувати громаду і про непопулярні кроки, на які, зваживши всі за і проти, він вимушений піти заради покращення життя громадян. Зокрема, це стосується ініціативи міського голови щодо підняття ставки земельного податку з 1% до 2%, що дозволило б забезпечити безкоштовне харчування дітей у дитячих садках та загальноосвітніх школах, а також звільнити батьків від сплати благодійних внесків у освітніх закладах міста.
У залі засідання громадської ради прозвучало прохання до міського голови всіма способами зберегти Конотопську міську лікарню. Артем Семеніхін заявив, що чутки про її закриття не відповідають дійсності. Більше того, він та команда свободівців особисто посприяли тому, щоб ні в якому разі у Конотопській міській лікарні не відбулося скорочення робочих місць, яке планувалося наприкінці минулого року.
Зустріч членів громадської ради з міським головою А.Семеніхіним закінчилася на позитивній ноті. Представники громади подякували очільнику міста за його працю, побажали і надалі працювати з таким ентузіазмом, оптимізмом та захопленням, успіхів та натхнення.
Також члени громадської ради визначились з питаннями, які вони хотіли розглянути на наступних засіданнях громадської ради та затвердили орієнтовний план роботи цього органу у 2016 році.

GROMADSKA RADAGROMADSKA RADA3GROMADSKA RADA1