SHULGA28 січня 2016 року у Центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова  та міському будинку культури «Зоряний» відбувся вечір пам’яті «Славетний син Конотопа» для студентів  медичного училища та всіх небайдужих конотопчан, присвячений роковинам загибелі під час виконання антитерористичної операції на сході країни нашого земляка-конотопця Анатолія Шульги.

Кожна країна має своїх героїв, які відстоювали її волю та незалежність. Почесне місце серед них належить і Анатолію Шульзі (Позивний «Бізон»), який заради миру в Україні віддав своє життя.

Для рідних та громади міста загибель героя стала великим потрясінням і непоправною втратою. У пам’яті близьких і знайомих він назавжди залишиться світлою, щирою, вимогливою до себе і небайдужою до інших людиною.

Вшанувати пам’ять героя, який загинув за незалежність і територіальну цілісність нашої держави прийшли рідні, друзі та побратими загиблого.

Побратими героя згадували про його відданість національним ідеям, любов до рідного краю, віру у добро та перемогу. Його друзі любили і поважали Анатолія за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм та запам’ятали – привітним, добрим, який понад усе любив свою Батьківщину, за яку віддав життя.

Присутні вшанували  героя хвилиною мовчання.SHULGA1