28 січня  2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася п’ята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на SESSIYA2801 1якій було розглянуто 28 питань та прийнято 28 рішень. Одне питання було включене до порядку денного додатково, але його розгляд не відбувся у зв’язку із відсутністю кворуму депутатів.

Перед початком сесії міський голова подякував працівникам комунальних служб, військовим, підприємцям і мешканцям міста, які активно боролись зі сніговою стихією та допомагали очищати від снігу вулиці, провулки та тротуари міста. Міський голова особисто вручив Почесні грамоти міської ради працівникам КП «Флора»: Кичі Миколі Івановичу, Солодунову Олексію Борисовичу, Кучерявому Анатолію Михайловичу, Кравцю Василю Григоровичу та Подяки міського голови військовослужбовцям 36-го шляховідновлюваного загону: Малиновському Олександру Миколайовичу, Шевченку Володимиру Миколайовичу, Кондратенку Миколі Володимировичу, Сахнюку Миколі Миколайовичу.

З нагоди наближення визначної дати в історії України міський голова запропонував депутатам та громадськості міста переглянути короткометражний документальний фільм про Героїв Крут, який був створений КДТРО «Кон-Такт».

На початку сесії зареєструвалось 33 депутати міської ради із 36. На сесії були присутні: перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Чеботарьов Юрій Юрійович, заступник голови Сумської обласної ради Ричкіна Лілія Вячеславівна, депутати Сумської обласної ради  Демеха Сергій Васильович, Биркун Микола Іванович, Пінчук Едуард Іванович, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Першими депутати заслухали та прийняли до відома звіти керівників газети «Конотопський край» та КДТРО «Кон-Такт», далі розглянули та затвердили низку рішень із земельних питань, комунального майна та інші. Зокрема, прийнято рішення «Про виділення житлових приміщень для учасників бойових дій в зоні АТО», затверджено Програму розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, внесено зміни до Регламенту Конотопської міської ради 7 скликання, до рішення міської ради від 23.12.2015 «Про структуру, чисельність апарату міської ради, її виконавчого комітету, відділів по забезпеченню діяльності виконавчих органів ради, виконкому, самостійних відділів, управлінь міської ради», Плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2017 роки, до Міської комплексної Програми «Освіта Конотопа на 2014-2017 роки», до міського бюджету на 2016 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2016 рік та інші.

У результаті тривалих обговорень питань «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.06.2015 (64 сесія 6 скликання) «Про встановлення ставки земельного податку» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.06.2015 (6 скликання 64 сесія) «Про встановлення окремих місцевих податків та зборів» вказані рішення були затверджені зі змінами.