DSCN745029 січня  за участі секретаря міської ради Олени Багрянцевої, депутатів міської ради, представників громадськості, ЗМІ міста біля пам’ятника Кобзареві відбулось вшанування пам’яті героїв Крут.

Як зазначила у своєму слові Олена Багрянцева, Крути це великий перелом на межі двох сто­літь. Світова історія знає багато жертв в ім’я ідей, але аналогічної Крутам не було. 29 січня 1918 року жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України. Їх було 300 проти шеститисячної армії. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданос­ті і незборимості духу. Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь.

Берегти пам’ять юних героїв закликав у своєму виступі також наймолодший депутат міської ради Євгена Лиманчука.

Присутні на мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять юних героїв, поклали жовто-блакитні квіти до підніжжя монументу та заспівали Гімн України.