d3QYjg3r_JE

 

Артем Семеніхін  сьогодні, 30 січня 2016 року звернувся з терміновою заявою до представників засобів масової інформації.

У своєму зверненні міський голова закликав усіх депутатів Конотопської міської ради зібратися завтра, 31 січня 2016 року  о 18:00, на позачергове засідання сесії. Це необхідно зробити в першу чергу для того, щоб прийняти зміни до бюджету і розподілити кошти, які виділила Сумська обласна рада для Конотопських вищих професійно-технічних училищ. Зробити це необхідно негайно, в останній день січня місяця, інакше вже в понеділок, 1 лютого, ВПТУ залишаться без електроенергії (через заборгованість), всі, хто працює у цих закладах освіти – без заробітної плати, а студенти без харчування та стипендій.

“Шановні депутати, закликаю всіх консолідуватися! Запрошую Вас завтра, 31 січня о 18:00 на позачергове засідання сесії, яке відбудеться у приміщенні Конотопської міської ради. Шановні виборці, зателефонуйте своїм депутатам  і наполягайте на їх присутності на завтрашньому засіданні сесії. Адже Конотоп унікальне, єдине місто у Сумській області, якому вдалося отримати кошти з обласного бюджету для забезпечення потреб ВПТУ. Щоб не вийшло так, що Сумська обласна рада виділила кошти, а депутати міської ради не можуть зібратися. Давайте діяти злагоджено, як один потужний організм, заради покращення життя наших виборців вже сьогодні”, – звернувся до громади та депутатів Артем Семеніхін.

Все буде Україна!