01 лютого міський голова Артем Семеніхін провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович – заступник начальника Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області. Зокрема Олександр Вікторович повідомив, що протягом минулого тижня працівниками поліції було розкрито 39 злочинів, складено 38 адміністративних протоколів, проводилось патрулювання вулиць міста в нічний час та інші заходи.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков Артем Юрійович  проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги. За словами керівника міського УЖКГ працівниками управління протягом тижня розглянуто та надано відповіді по 42 зверненням мешканців, з них 12 були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.

Протягом тижня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, роботи з благоустрою.

ТОВ КП «Флора» виконані роботи з утримання та обслуговування мереж вуличного освітлення міста (замінено ламп розжарювання в кількості 72 шт., відремонтовано 3 світильники ДНаТ, замінено 2 лампи ДНаТ).

Щоденно проводяться роботи  з вивезення  сміття з урн на території міста.

З питань вуличного освітлення надійшло 43 звернення, які  вирішено у робочому порядку.

Двірниками ТОВ «Дорожник» проводилась робота з санітарного прибирання закріплених територій, очищення тротуарів від снігу, посипання доріжок протиожеледими матеріалами.

ТОВ КП «Флора» виконувались роботи з посипання доріг піщано-соляною сумішшю по вулицям I-II порядку (центральні вулиці міста та вулиці приватного сектору, де здійснюється рух маршрутного автотранспорту).

Із залученням снігоприбиральної техніки ТОВ КП «Флора», КП «ВУВКГ»,   КП «Теплогарант» виконувались роботи з прибирання снігу згідно звернень мешканців.

Філією «Конотопський Райавтодор» за допомогою автогрейдера проведені роботи з прибирання снігу з узбіч доріг по вул.Усп.-Троїцькій, вул.Клубній, вул.Свободи, пр.Миру, вул.Лазаревського, пр.Червоної Калини та вул.Конотопських партизан.

За допомогою військової техніки виконувались роботи з вивезення снігу по пл.Миру, вул.Бр.Лузанів та Колієпроводі.

ТОВ КП «Флора» проведені роботи з вивезення снігу на трамвайній зупинці по пл.Миру, на бульварі по вул.Бр.Лузанів, по вул.Усп.-Троїцькій (біля КП «КТУ») та на кладовищі по вул.Б.Хмельницького.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала директор підприємства Міщенко Тетяна Олексіївна.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, у тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кошевецька Валентина Павлівна.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформував заступник  начальника управління соціального захисту населення Бистров Микола Іванович.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, прозвітувала головний спеціаліст загально відділу міської ради Займидорога Тетяна Олександрівна.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна проінформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.