BRYFING PTU

Працівники Конотопських ВПТУ та студенти, обурені свавіллям та безвідповідальністю депутатів Конотопської міської ради, 1 лютого 2016 року прийшли на зустріч до міського голови з проханням вплинути на депутатів та пролити світло на причини, через які їхні заклади ще й досі не фінансуються, враховуючи той факт, що Сумська обласна рада виділила кошти на забезпечення потреб ВПТУ.

Артем Семеніхін  довів до відома громади той факт, що , будучи переповненим співчуттям та переживанням за дітей та працівників даних навчальних закладів, особисто був присутній на своєму  робочому місці у міській раді два вихідні поспіль, 30.01 та 31.01.2016р. і разом із фракцією ВО “Свобода” зробив все для того, щоб зібрати позачергове засідання сесії Конотопської міської ради і прийняти відповідні рішення щодо забезпечення фінансуванням ВПТУ. Проте, депутати не спромоглися з’явитися на засідання, аргументуючи тим, що “вони не роботи, щоб працювати у вихідні”. В телефонному режимі особисто міський голова А.Семеніхін, секретар міської ради О.Багрянцева, завідувач організаційного відділу Н.Яременко повідомляли вище згаданим депутатам про розгляд надважливого питання.  А саме, внесення поправок до бюджету міста нас 2016 рік, які дозволили б прийняти кошти, виділені Сумською обласною радою. Проте депутати ніяким чином не відреагували на запрошення.

Представники ВПТУ через засоби масової інформації звернулися до депутатів з відеозверненням негайно зібратися на позачергове засідання сесії і внести поправки до міського бюджету. Вони закликали припинити вимушене, через брак коштів, голодування дітей, закликали не набивати собі кармани, а подумати, в першу чергу, про простих людей. Інакше вже завтра викладачі зі своїми студентами прийдуть додому особисто до кожного депутата, який не виконає своїх обов’язків перед громадою.

Міський голова А.Семеніхін оголосив про позачергове засідання сесії Конотопської міської ради завтра, 2 лютого 2016 року о 18:00 годині.