12647744_752145558263435_8271613_n 

1 лютого 2016 року міський голова відвідав Конотопську центральну районну лікарню. На зустрічі з медичними працівниками А.Семеніхін розповів про нагальні справи в місті, які потребують негайного вирішення, а ,можливо, і втручання громадськості. Це пов’язане з тим. що деякі депутати міської ради відверто саботують засідання позачергової сесії, у результаті чого працівники ВПТУ не можуть отримати заробітної плати, а студенти – стипендії та харчування.

Ще одним “каменем спотикання” між владою та депутатами міської ради стало питання підвищення ставки орендної плати за землю з 1% до 2% та підняття ставки податку на нерухоме майно з 0,25% до 1%, що дозволило б отримати додаткові надходження до міського бюджету у розмірі 12 мільйонів гривень. Та депутати провалили голосування за вищезгадані рішення, таким чином позбавивши перспектив розвитку та модернізації основних галузей міста.

Чиї інтереси захистили депутати? Власні чи громади? Адже, за словами міського голови, депутати-саботажники, які заблокували голосування, є ще і власниками великих підприємств, супермаркетів, торгових центрів, автомийок та іншого бізнесу у місті Конотоп. Отож, робимо висновки… .