2 лютого 2016 року у великому залі засідань Конотопської міської ради з третьої спроби відбулася  6-а позачергова сесія.0202 3

На засіданні сесії були присутні міський голова А.Ю.Семеніхін, секретар міської ради О.Ю.Багрянцева, керівники відділів та управлінь та 30 депутатів Конотопської міської ради.

Також на засідання завітала громадськість – працівники вищих професійно-технічних училищ м.Конотоп. Загальна кількість присутніх складала близько 150 чоловік.

На порядок денний було винесене одне питання – про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік, у зв’язку з виділенням коштів Сумською обласною радою на фінансування ВПТУ.

Начальник фінансового управління Кошевецька В.П. доповіла про проект рішення про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. Вона також роз’яснила,що дане рішення ніяким чином не можна  прийняти без відповідного рішення сесії Конотопської міської ради.

Після палких дебатів депутатів міської ради та під тиском громадськості рішення сесії про внесення змін до міського бюджету на поточний рік було прийняте.

Після засідання Артем Семеніхін поспілкувався з громадою, яка завітала до міської ради та подякував всім за підтримку. “Ви сьогодні показали самі собі приклад, як треба відстоювати свої права. Не бійтеся та продовжуйте  робити це і надалі”, – звернувся міський голова до працівників ВПТУ. А ті, в свою чергу, подякували міському голові за його працю та висловили бажання відвідувати кожне наступне засідання сесії, долучившись таким чином до вирішення важливих питань життєдіяльності міста.

Соціальна активність у місті, завдяки депутатам, зростає!

Все буде Україна!