2 лютого 2016 року Артем Семеніхін відвідав Конотопську міську лікарню. У ході візиту у супроводі головного лікаря Кошевецького І.М. та його LYKARNYAзаступника міський голова зробив огляд  усіх, без виключення, кабінетів, відділень та приміщень лікарні.

Так, у поліклініці міської лікарні Артем Юрійович поспілкувався з пацієнтами та поцікавився, чи сплачуть вони кошти безпосередньо лікарям в руки. Міський голова вкотре підняв питання створення та роботи комунальних аптек у лікарняних закладах міста. Він зауважив, що це питання перебуває на його особистому контролі і незабаром буде вирішене позитивно, адже жодного договору оренди приміщень у лікувальних закладах міста з власниками приватних аптек не було і не буде продовжено.

Далі Артем Семеніхін відвідав кабінет рентгенографії та дізнався про вартість послуг , які так надаються. У результаті міський голова дав доручення головному лікарю забезпечити безкоштовною плівкою для рентгенівських знімків пільгову категорію громадян.

Не оминув А.Семеніхін і лікарняну касу, перевіривши касову книгу та журнал обліку реєстрації прибуткових та видаткових касових документів.

У ході спілкування з керівництвом лікарні та пацієнтами міський голова неодноразово наголошував на можливості сплати коштів за надані послуги виключно через касу лікарні.

У відділеннях міської лікарні А.Семеніхін завітав до кожної палати та поспілкувався з хворими. Він поцікавився температурним режимом, харчуванням, побутовими умовами у лікарні та побажав всім міцного здоров’я. Водночас міський голова надавав консультації та роз’яснення людям, які зверталися до нього з особистих питань.

Очільником міста було також перевірено котельню, гараж, харчоблок та інші приміщення міської лікарні.

За результатами перевірки зроблено висновки про помітні зміни на краще у наданні послуг та обслуговування громади Конотопською міською лікарнею.