BASKET03.02.2016 відбувся Кубок міста з баскетболу серед дівочих команд учнів ДПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Спортсменок ВНЗ представляли три команди: Політехнічного Технікуму КІСумДУ, індустріально педагогічний технікум КІСумДУ та Конотопське медичне училище.  Серед Державних професійно-технічних навчальних закладів змагалися: ДПТНЗ технічне училище, ДПТНЗ вище професійне училище. Команда ДПТНЗ проф-ліцей не з’явилися на змагання тим самим отримали автоматичну поразку.

У ході боротьби кожна з дівчат на ігровому майданчику викладалася на повну, щоб привести свою команду до перемоги. Отже, трете місце посіла команда ДПТНЗ вище професійне училище, друге – Конотопське медичне училище, а перше, вже вкотре, команда Політехнічного технікуму Сумського Державного університету.

Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту вітає переможців та учасників змагань, бажає наснаги, поваги до суперників та великих спортивних здобутків.