На виконання листа управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  № 293/10 від 05.02.2016 та виконання Указу 15Президента України від 2 серпня 2000 року № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді», проводиться конкурс на отримання гранту Президента України для обдарованої молоді у 2017 році.

Гранти Президента України для обдарованої молоді (далі – гранти) – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.

Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років.

Максимальний розмір кожного гранту не може перевищувати
75 тисяч гривень.

Доводимо Вас до відома, що для участі у конкурсі на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді у 2017 році необхідно, не пізніше 19 лютого 2016 року подати проекти до управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації (далі – управління).

Управління здійснює попередню перевірку пакету документів щодо наявності повного переліку документів та відповідність вимогам оформлення.

Після перевірки, один пакет документів залишається у управлінні, інші два із супровідним листом управління направляються на адресу Мінмолодьспорту.

Нормативні акти та аплікаційні форми розміщені на сайті Мінмолодьспорту http://www.dsmsu.gov.ua, розділ «молодь»  – розділ «гранти Президента України для обдарованої молоді».