08 лютого заступник міського голови Юрій Ноєвий провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович – заступник начальника Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Павлюченко Григорій Павлович проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги.

З початку року до управління ЖКГ надійшло 115 письмових звернень від мешканців міста. На сьогоднішній день в управлінні ЖКГ на первинному розгляді перебуває  21 звернення.

Працівниками управління ЖКГ протягом тижня розглянуто та надано відповіді по 28 зверненням мешканців, з них 7 були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.

До житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 354 звернення, з них – 65 через службу 066.

Протягом тижня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізія та ремонт внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізія та заміна запірної арматури, заміна вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізія електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, роботи по благоустрою.

Протягом тижня ТОВ КП «Флора» виконані роботи по утриманню та обслуговуванню мереж вуличного освітлення міста (замінено ламп розжарювання в кількості 48 шт., відремонтовано 4 світильники ДНаТ, замінено 2 лампи ДНаТ).

Щоденно проводяться роботи  по вивезенню  сміття з урн на території міста.

З питань вуличного освітлення надійшло 45 звернень, які  вирішено у робочому порядку.

Двірниками ТОВ «Дорожник» проводилась робота з санітарного прибирання закріплених територій, очищення тротуарів від снігу, посипання доріжок протиожеледими матеріалами.

ТОВ КП «Флора» виконувались роботи з посипання доріг піщано-соляною сумішшю по вулицям I-II порядку (центральні вулиці міста та вулиці приватного сектору, де здійснюється рух маршрутного автотранспорту).

ТОВ КП «Флора» виконувались роботи з очищення ливневих каналізацій.

За участю працівників КРЕП «Центральне», ТОВ «Дорожник» та військових здійснювались роботи з видалення льоду з тротуарів по пл.Миру та пр.Миру.

За період з 01 по 28 січня 2016 року населенням сплачено 4124,7  тис. грн.  – 115,5 % від нарахованої суми 3570,9 тис. грн., у тому числі:

95,7 % – утримання житла; 131,9% – водопостачання та водовідведення;                117,5% – теплопостачання.

Наприкінці наради начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна проінформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.