080216 18 лютого 2016 року відбулося позачергове засідання сесії Конотопської міської ради (відео). Варто відзначити, що цього разу на засіданні був присутній голова Сумської обласної ради Семен Павлович Салатенко.  Засідання сесії відбулося під головуванням міського голови Артема Семеніхіна, за участі секретаря міської ради О.Ю. Багрянцевої, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників відділів і управлінь та 32 депутатів.

Згідно затвердженого порядку денного до розгляду було включене одне питання – “Про внесення змін до міського бюджету”. Дане питання, за ініціативи міського голови,  було винесене на голосування та одноголосно прийняте відповідне рішення. Головний позитив цього дня – можливість фінансування професійно-технічної освіти вже сьогодні .

Все буде Україна!080216