Відбувся прямий ефір Конотопської студії телебачення за участі  міського голови, свободівця, Артема Семеніхіна та голови Сумської обласної ради Семена Павловича Салатенка.

SALATENKOПоважний гість студії, голова обласної ради, у прямому ефірі відповідав на запитання maxresdefaultдодзвонювачів, розповів про свій життєвий шлях до займання такої відповідальної посади  та висловив своє бачення розвитку Сумської області. Семен Салатенко зізнався, що керувати областю – справа не з легких,  подекуди працювати буває навіть важче, ніж воювати на фронті. “Але я знав, куди йшов. Систему, яка зайшла в глухий кут, міняти дуже важко. Наразі іде гостра боротьба з корупцією і моє головне завдання  – припинити крадіжку майна і коштів громади Сумської області”, – заявив голова облради.

Міський голова Артем Семеніхін додав, що існує два шляхи розвитку громади, держави, людства  в цілому, –  еволюційний та революційний. Він наголосив, що є прихильником  еволюційного розвитку.”Але ,водночас, активний супротив – це те, чого боїться центральна влада”, – зазначив міський голова. Він закликав громаду не боятися відстоювати свої права, адже, в першу чергу, саме завдяки її зусиллям, Конотопській міській раді, Сумській обласній раді та іншим містам України вдалося частково вирішити питання фінансування професійно-технічної освіти за рахунок виділення коштів з державного бюджету.

На завершення двоє молодих та амбітних керівників, ставлячи власне життєве ствердження за приклад,   закликали молодь та всіх земляків пам’ятати, що саме вони  є творцями української історії, сьогодення та майбутнього нашої держави.

Все буде Україна!