9 лютого 2016 року у Конотопі перші п’ятеро юнаків отримали пластикові паспорти громадянина України. Для 16-річних підлітків ця подія 2символізує  сходинку у доросле життя.

Для  вручення документів Артем Семеніхін запросив студентів та школярів в кабінет міського голови. Першими власниками-щасливцями паспорту громадянина України нового зразку стали Стогнушко Катерина, Ворона Владислав, Забіяка Ярослав, Домніцен Євгеній та Шевченко Сергій. Кожен з них отримав свій документ безпосередньо з рук міського голови. Ця знакова для молоді подія продовжилася бесідою з Артемом Семеніхіним за горнятком  чаю. У дружньому спілкуванні очільник міста порадив студентам ніколи не зупинятися на своєму життєвому шляху, знайти себе і досягнути своєї мети. У відвертій бесіді Артем Семеніхін розповів молоді про себе, про нелегку працю міського голови, про свій бойовий досвід у зоні АТО, поділився зі студентами та школярами життєвими мудростями та реаліями робочих буднів. “Немає більшого задоволення в житті, ніж допомагати людям”, – запевнив міський голова. Він порадив молоді не нехтувати цим потужним зарядом енергії людської подяки за добрі справи.

На додаток молоді люди змогли побачити, як виглядає  бюджет міста, ознайомитися з поняттям бюджетної лінійки, захищених статей видатків, та ін.

Тепла зустріч закінчилася екскурсією підлітків по міській раді. Під супроводом Артема Семеніхіна вони змогли на власні очі побачити робочий процес, керований держслужбовцями та проникнути в атмосферу щоденної праці на благо громади нашого міста. За кожними, відчиненими міським головою дверима, молодь могла споглядати рутинну працю, спілкування працівників з мешканцями міста, проведення робочих нарад. Студенти стали свідками роботи гарячої телефонної лінії, завітали до секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому та до всіх інших працівників владного апарату. Вони доторкнулися до сторінок історії у редакції газети “Конотопський край”, яка видається з 30-х років ХХ-го століття, зі здивуванням та цікавістю розглядали робочий інвентар працівників рятувально-водолазної служби, побували у залах засідань та кімнаті для проведення брифінгів.

Покидаючи стіни міської ради, підлітки взяли з собою безліч вражень, спогадів, задоволення, а також візитівки Артема Семеніхіна. Година спілкування міського голови з молоддю – майбутнім нашої держави та рідного міста –  наповнила позитивом весь день та надовго залишила по собі приємний слід.

1Все буде Україна!