IMG_1532Багато людей через власну довірливість, неуважність та необізнаність можуть потрапити у рабство за кордоном. Щоб убезпечити себе під час пошуків роботи чи просто подорожі, потрібно заздалегідь подбати про свою безпеку.

11 лютого 2016 року спеціалістами Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в міськрайонному центрі зайнятості проведено відеолекторій «Третє тисячоліття. Рабство існує».

Молодіжній аудиторії, з числа безробітних, повідомлено про  права та  загальні правила під час навчання, роботи чи подорожі за кордон. Рекомендовано не виїздити із своєї країни без чіткої контактної інформації про місце, де людина буде працювати, про безпечне та надійне місце майбутнього проживання. Попереджено про необхідність залишення близьким копій  своїх особистих документів, інформації про детальне місце свого перебування за кордоном, роботодавця та інше.

Учасникам заняття надано контакти Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, куди можна звернутися у разі скрутної ситуації.