Право на звернення
Утвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави. Це передбачено статтею 3 Конституції України, тому права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Вказане право закріплено основним законом держави. У статті 40 Конституції України зазначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і надати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Загальні засади реалізації права громадян на звернення визначено Законом України «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 року № 393/96. У цьому Законі надано чіткі визначення термінів «звернення», «пропозиції», «заяви», «скарги» громадян, встановлено вимоги до звернень, порядок їх розгляду, а також відповідальність за його порушення.
Зауважимо, що громадянам, які мають намір шукати захисту своїх порушених прав та інтересів в органах прокуратури, варто знати, що положеннями Закону України “Про прокуратуру”, які набрали чинності з 26 жовтня 2014 року, змінено окремі функції прокуратури. Наразі органи прокуратури позбавлені функції нагляду за додержанням та застосуванням законів. Тепер основна роль у виконанні таких завдань відводиться профільним органам державної влади і контролю.
Протягом І кварталу 2015 року до виконавчого комітету Конотопської міської ради надійшло 475 звернень, з яких 97 звернень отримано під час особистого прийому міського голови, керуючого справами виконкому та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
Актуальними залишаються питання житлово-комунального господарства, які є важливими для кожної людини у повсякденному житті (ремонт покрівель, будинків, опалення, благоустрій прибудинкових території, тощо). Значна кількість звернень надійшла з питання незадовільного теплозабезпечення квартир, але комунальними підприємствами міста вживались всі необхідні заходи щодо налагодження систем централізованого теплопостачання. Також наприкінці опалювального сезону було зроблено перерахунок оплати за опалення, мешканцям тих квартир, які звертались з питання неякісного надання послуги з теплопостачання.
У зв’язку зі складною ситуацією в Україні, зросла кількість питань соціального спрямування. Так, велика кількість внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово переміщені з окупованої території звернулись з проханням надання тимчасового притулку, з питань надання соціальних допомог та надання допомоги в оформленні щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
Більшість звернень громадян розглядаються комісійно, з виїздом на місце, за участі як самих заявників так і працівників виконавчого комітету Конотопської міської ради. Також, у разі необхідності, залучаються представники інших організацій, у компетенції яких знаходиться вирішення порушених питань у зверненнях.
Значно збільшилась кількість звернень через органи влади вищого рівня, а саме: через Урядову «гарячу» лінію та державну установу «Сумський контактний центр». Так, протягом І кварталу 2015 року надійшло 130 звернень, що на 40 звернень більше ніж у І кварталі 2014 року. Відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» вони були переадресовані до виконавчого комітету міської ради для реагування та прийняття обґрунтованого рішення.
Головне завдання виконавчого комітету Конотопської міської ради полягає в тому, щоб забезпечити оперативне реагування на звернення та позитивне вирішення питань, порушених у заявах, скаргах, пропозиціях, або надання обґрунтованого роз’яснення у разі неможливості задоволення прохання заявника. Основна увага керівництва міської ради, під час проведення особистих прийомів, зосереджена на забезпеченні зручних умов для громадян, які звертаються за допомогою. Прийоми організовуються як в приміщенні міської ради так із з виїздом за місцем проживання та трудової діяльності. Діалог влади та громадян повинен бути максимально комфортним для кожного жителя Конотопа.
Звертайтесь: м.Конотоп, пр.Миру,8, каб.№116 або за тел. 2 51 36.