GAR LINIY16 лютого у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян відповідала секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 11 конотопців, які озвучили відповідно 11 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання городян стосувались відсутності тротуарів уздовж дороги, незадовільного стану однієї з ґрунтових доріг, відсутності вуличного освітлення на прибудинковій території та заміни лампи на опорі вуличного освітлення.

Особи, які звернулись цього дня на «гарячу лінію», цікавились питаннями отримання довідок про склад сім’ї мешканцями приватного сектору; тим, де можна дізнатись про пільги для інвалідів II групи.

Мешканці міста скаржились на те, що не вийшов перший автобус на маршрут №16; погану роботу проводового радіо навіть після ремонту; незручне розташування поштових скриньок у під’їзді.

Також  зателефонувавший  висловив побажання, щоб одного з хірургів КЗ Конотопська міська лікарня залишили працювати на повну ставку, а не на 0,75, як він працює зараз.

На кожне звернення Оленою Юріївною було надано ґрунтовне роз’яснення, а вирішення питань, які потребували додаткового розгляду, було доручено відповідальним фахівцям.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.