Рік тому, 16 лютого 2015 року, офіційно була створена 58 окрема мотопіхотна бригада, що юридично розташовується на території Конотопа. У цей PRYSYAGA«перший день народження» керівництво частини прийняло рішення привести двох військовослужбовців до військової присяги на вірність українському народові.

Це не просто бійці – це, у першу чергу, жінки, які у такий складний і тривожний для нашої Батьківщини час, вирішили стати на військову службу. Вони не  бояться і готові у разі потреби захищати рубежі нашої неньки України. Жіночні зовні, вони мужні, сильні духом та внутрішню міцні, адже не кожен чоловік погодився б на це.

Ці дві жінки, Любов Барановська та Тетяна Назаренко, виявили бажання стати до військових лав. Попередньо вони підписали контракт, а вже тепер зробили остаточний крок на шляху до військової служби – склали присягу на вірність українському народові. Оскільки у нашому місті перебуває фінансово-економічна служба вищевказаної частини, то ці жінки-військовослужбовці працюватимуть бухгалтерами фінансово-економічних служб. Та у разі нагальної потреби вони стануть на захист рідної землі.

Урочисто вступаючи на військову службу, кожна з них поклялася народу  України завжди бути вірною і відданою йому, сумлінно і чесно виконувати обов’язок, неухильно дотримуватися Конституції України, зберігати державну і військову таємницю. І головне – захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності. До всього цього вони безперечно готові, та нехай ніколи не настане той день, коли цю місію доведеться виконувати представницям прекрасної половини людства.

Привітати новоспечених військових приїхали представники міської та районної влади. Конотопський міський голова А.Ю.Семеніхін, згадавши про свій незабутній день присяги і пройшовши східний фронт, з упевненістю може сказати, що: «Присяга – це не просто слова – це клятва на вірність народові України. Це дуже гучно, дуже голосно і це покладає величезний обов’язок і разом з тим – величезну честь захищати нас разом з вами і стояти на сторожі рідної землі». Він запевнив, що міська влада і громада завжди готова допомогти військовим, бо лише та армія найсильніша, яку підтримує власний народ. Артем Юрійович також озвучив бажання багатьох містян, щоб ця військова частина носила назву не просто 58-ї, а 58-ї Конотопської бригади.