19 травня в приміщенні міської ради відбулася чергова нарада з головами квартальних комітетів міста. В ході наради було заслухано звіт дільничного інспектора міліції Малодановича В.В. про роботу на закріпленому за ним кварталі. За словами голів квартальних комітетів його дільниці, зауважень до роботи дільничного інспектора немає.

Одним із головних залишається питання благоустрою міста. Головами кварткомів були порушені питання грейдування та відсипки доріг приватного сектору, розчистки електромереж від гілок та влаштування вуличного освітлення. Як було зазначено, роботи з окремих питань вже розпочаті, по іншим виконання робіт розпочнеться згідно з затвердженим планом.

Також, заступник міського голови Наталія Губенко наголосила на необхідності укладання договорів на вивіз побутового сміття серед мешканців приватного сектору. З громадянами, які відмовлятимуться  укладати договори буде проведено роз’яснювальну роботу, в разі відмови розглядатиметься питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності згідно з правилами благоустрою санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Конотопі та ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Закінчилася нарада традиційними привітаннями голів квартальних комітетів, які в цьому місяці відсвяткували дні народження.