19 травня в приміщенні міської ради відбулася зустріч міського голови Івана Огрохіна з учнями 4-11 класів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів. Розділити свято учнів були запрошені їх батьки і вчителі. 

У цьому навчальному році учні міста достойно представили свої досягнення на обласних та всеукраїнських змаганнях, 39 наших школярів здобули перемогу на обласних олімпіадах, 6 учнів перемогли на олімпіадах всеукраїнського рівня. За високі досягнення були нагородженні діти, їх батьки та вчителі. Найвищу учнівську відзнаку міської ради золотий нагрудний знак «Ерудит» отримали: Пономаренко Вероніка, учениця 9 класу міської гімназії, Старовойтенко Тимур, учень 11 класу СШ №3 та Клігунова Альона, учениця 11 класу СШ №3. Почесним срібним нагрудним знаком «Ерудит» нагороджений Безручко Артем, учень 11 класу міської гімназії та Курило Володимир, учень 10 класу міської гімназії. Абсолютному переможцю Всеукраїнського етапу олімпіади з основ економіки, учню СШ №3 Пилипчуку Ярославу та його вчителю-наставнику Олеху Анатолію Петровичу міський голова вручив грошові премії. Дане нововведення відбулося вперше і стало несподіванкою для присутніх.

По закінченню зустрічі міський голова запропонував присутнім скористатися нагодою та звернутися до нього з будь-якими питаннями чи пропозиціями. Нащо Пилипчук Ярослав, учень СШ №3, від себе особисто та від імені всіх учнів подякував батькам, вчителям та всім, хто опікуються питаннями освіти, за підтримку і допомогу.