IMG_275121 лютого 2016 року весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

З нагоди цього дня Конотопською міською радою було підготовлено проект , який передбачає написання диктанту.

З привітальним словом звернулася до присутніх секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева. Вона наголосила на важливості значення спілкування українською мовою та закликала власним прикладом показати, що вивчати, вдосконалювати та плекати українську мову ніколи не пізно. “Тож на виконання рішення комісії з питань контролю за дотриманням та впровадженням державної мови сьогодні ми зібралися у стінах міської ради, щоб провести агітаційно-виховний проект під назвою Теледиктант”, – повідомила  Олена Юріївна.

Докладніше про те, як саме повинен був проходити проект, розказала методист Конотопського міського методичного кабінету Наталія Володимирівна Пивовар. “Мова повинна бути в душі кожного із нас. Якщо ми українці, то будьмо українцями до кінця”, – закликала методист.

З екрану звернулася до всіх вчитель української мови СЗОШ №9  Ірина Анатоліївна Пасько. Привітним голосом вона оголосила заголовок диктанту – “Молитва до мови”. Почалася зосереджена робота, виконавці якої відчули себе учнями за шкільними партами.

Про результати написання буде відомо через декілька днів , а той, хто отримає найвищий бал, буде нагороджений грамотою міського голови на концерті, присвяченому дню рідної мови, у кінотеатрі “Мир” 22.02.2016 року.

Плекаймо нашу рідну мову – скарбницю людського духу!

Все буде Україна!