VOINY SVITLA19 лютого 2016 року учні 7-Б класу спеціалізованої школи №2 зібралися у центральній дитячій бібліотеці на годину патріотичного виховання «Воїни світла», щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю героїв, які боролися з честь, правду, гідність і віддали своє життя за Україну, згадати й вшанувати героїв Небесної Сотні та річницю Революції Гідності.

Ведуча заходу Тамара Литвиненко розповідала про перебіг подій Євромайдану, про справжніх героїв України, Небесну Сотню. Учні підготували літературну композицію до якої увійшли поезії, присвячені Євромайдану, Небесній Сотні, Героям АТО за музичним супроводом гімну Майдану «Гей пливе кача…». До заходу була створена електронна презентація книг патріотичного спрямування «Україна крізь призму минулого та сучасності». Хвилиною мовчання присутні пом’янули тих, хто віддав своє життя за національні інтереси. Доповненням до заходу була книжкова виставка літератури «Віддали життя за Україну» та перегляд відеоряду «Небесна сотня. Юні ангели».

У заключному слові ведучі заходу закликали дітей пам’ятати про подвиг Героїв Небесної Сотні і бути справжніми патріотами своєї держави, гідними спадкоємцями героїзму, самовідданої боротьби і слави попередніх поколінь борців за волю та незалежність рідної неньки-України.