21 лютого 2016 року відбулася зустріч міського голови Артема Семеніхіна та секретаря міської ради Олени Багрянцевої з ініціативною групою “Матусі matuКонотопщини”. Незважаючи на прекрасний погодній день, вихідний, керівництво міста відразу відгукнулося на прохання матусь про зустріч, адже у кращих свободівських традиціях готове цілодобово працювати на благо громади міста. До всіх присутніх звернулася Олена Багрянцева. Вона подякувала небайдужим жінкам за їх наполегливість та висловила свою підтримку: “Адже мені, як молодій мамі, дуже близькі ті питання, які ви піднімаєте, бо нас об’єднує найголовніше – наші діти, їх здоров’я, розвиток та виховання”. Секретар міської ради також привітала всіх з Міжнародним днем рідної мови, закликала любити та плекати українську мову та виховувати своїх  дітей в дусі патріотизму.
Керівник ініціативної групи, надзвичайно активна і добра жінка,  Юлія Мєлєшкіна окреслила коло основних питань, які хвилюють матусь. Серед них і відсутність життєво важливих щеплень, і неякісне харчування в дитячих садочках, недостатнє забезпечення підручниками у школах, благодійні внески, проблеми переселенців та багато інших питань. “Ми об’єдналися для того, щоб усі разом, однією потужною командою шукати шляхи вирішення  проблем,  які нас турбують і стосуються наших діточок”, –  зазначила пані Юлія.           
Варто підкреслити, що ідея створення у майбутньому спілки “Матусі Конотопщини” мало кого залишила осторонь  і знайшла свою підтримку не лише в особі міського голови, а й інших небайдужих. Так, вже зараз учасники ініціативної групи можуть безкоштовно користуватися послугами юриста та психолога.
Артем Семеніхін висловив свою підтримку усіх ініціатив учасників групи та закликав до спільної співпраці.
Сьогодні був покладений лише початок клопіткої праці, яке чекає попереду на всіх борців за справедливість, бажаючих змінити себе і країну заради добробуту наших дітей – майбутнього української нації. Наступні установчі збори ініціативної групи “Матусі Конотопщини” відбудуться у березні, про що буде повідомлено додатково.
Все буде Україна!