20 лютого у міському будинку культури «Зоряний» відбувся творчий вечір Тамари Данилівни Юрковської – талановитої поетеси, учасниці urkovхору ветеранів війни та праці Конотопського МБК «Зоряний». Ця неперевершена поетеса не афішує своєї творчості, але її вірші – це поетичні образи, які вона дарує своїм близьким. Вони містять у собі величезний життєвий досвід, любов, тривогу та пам’ять про минулі і щасливі роки життя. Перше відділення заходу було побудовано на віршах-посвятах героям Небесної Сотні та АТО, адже саме день 20 лютого затверджений, як день пам’яті  за загиблими на майдані Незалежності, вулиці Інститутській і Грушевського.

В рамках цього заходу були згадані і волонтери – повноцінні захисники рідної землі. Їх відповідальна праця забезпечує передову і робить можливим ведення цієї війни; мужні люди, які безкорисливо допомагають нашим воїнам.

Привітали поетесу конотопські волонтери – настоятель Свято-Миколаївського храму села Сахни Отець Анатолій та Сергій Безлюдний, начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко,  керівник народного хорового колективу ветеранів війни та праці Олена Колесник.  Вони побажали творчого натхнення, миру та щоб дар, яким наділила природа поетесу, приносив оточуючим все більше нових, чудових віршів. В творчому  вечорі також взяли участь:  чоловічий вокальний ансамбль «Адд Лібітум» (керівник Руслан Муштаєв),народний хоровий колектив ветеранів війни та праці (керівник Олена Колесник), народний театр «МИ» (керівник Олег Литвиненко), Людмила Пустовойтова, Майя Восканян, Альона Шевченко (керівник Вікторія Осташко), клуб спортивно-бального танцю «Freestyle» (керівник Олена Логвинова), зразковий ансамбль танцю «Free Dance» (керівник Людмила Омельченко) та народний хоровий колектив «Рідна пісня» (керівник  Олександр Шерудило).urk