Зранку 20 лютого міський голова Артем Семеніхін віддав шану  воїнам, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, відвідавши 10407519_579383762229487_2770763934915699085_nмісця їх поховань та поклавши до них квіти.

О 10:00 ранку громада міста зібралася біля пам’ятної дошки Героям Небесної Стоні, щоб віддати шану тим, хто загинув за правду, свободу, незалежність нашої держави й ціною жертовності показав усьому світові, що український дух є незламним, а народ – нескореним.

Представники міської влади, трудових колективів міста та громада разом заспівали повний текст Українського Славню, розпочавши та завершивши ним урочистості.

Учасники театрального колективу МБК «Зоряний» простими і, водночас, виразними засобами донесли до зібрання пам’ять про події дворічної давнини, коли кращі сини й доньки України вийшли на Майдан, щоб вибороти для усіх нас краще майбутнє.

У своєму зверненні міський голова Артем Семеніхін наголосив, що наше завдання –  зробити все, щоб жертви, принесені Героями Небесної Сотні,  жертви тих синів України, які зараз боронять нашу землю від підступних ворогів, не були марними. Адже українці – це люди, які живуть за говіркою: «Моя хата скраю, я все бачу, все знаю. Моя хата скраю, я першим ворогів зустрічаю».

На будівлі Конотопської міської ради майорів державний жовто-блакитний стяг України та прапор-символ останнього бою, який означає «здобудеш волю України, або згинеш у боротьбі за неї». Очільник міста закликав усіх до українізації, злагоди, порозуміння та миру.

Поминальну літію за загиблими відправив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло. У своїй промові він закликав усіх громадян України  до єднання заради нашого європейського майбутнього.

То ж пам’ятаймо завжди подвиг наших янголів-охоронців – Героїв Небесної Сотні, які відійшли у вічність, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.