avia219-22лютого у м. Києві відбулися Всеукраїнські змаганнях учнівської молоді на КубокУкраїни з авіамодельного спорту «Кубок Небесної Сотні» (моделі повітряного бою)3 екіпажі Конотопської станції юних техніків у складі обласної командиспортсменів-авіамоделістів шкільного віку змогли взяти участь у них завдякиособистій підтримці міського голови м. Конотопа Артема Семеніхіна. Ним для участіу змаганнях було придбано мотор «Фора 1,5» для моделі повітряного бою, щопредставляв наше місто у класі F-2-І (дизельні двигуни 1,5 см),завдяки чомукоманда змогла взяти участь у повному складі.

У данихзмаганнях взяли участь 24 команди з різних міст 8 областей нашої держави,загалом було понад 60 учасників. Змагання проводилися відповідно до Правилпроведення змагань з авіамодельного спорту, затверджених FAI. Усі моделі,представлені на змагання, повинні відповідати вимогам Правил проведення змаганьз авіамодельного спорту.

Бої булизапеклими та несамовитими, адже для любителів такого виду спорту це не лишезахоплення, це ціле життя під звук мотору з поглядом, направленим у небо.Екіпажі Конотопської станції юних техніків у складі обласної команди авіамоделістівпід керівництвом керівника гуртка Георгія Борсяка здобули наступні результати:у класифікації Ф2І 1.5 дизельні двигуни перше місце зайняв Кузнецов Борис, укласифікації Ф2Д 2.5 дизельні двигуни перше місце зайняла Дудченко Кристина, укласифікації Ф2Д 2.5 калильні двигуни четверте місце зайняв Карнаух Вадим.

Привітаймокоманду з перемогою та сподіваймося, що в майбутньому вони лише поповнюватимусьскарбничку нагород новими високими здобутками.avia4