23 лютого у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мiсцян відповідала секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 6 конотопців, які озвучили 7 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання мешканцiв мiста стосувались відсутності облаштованої пішохідної зони біля будинку 12, що по вулиці Короленка, обпилювання гілок біля цього ж будинку та необхідності ремонту частини даху над цим будинком; вуличного освітлення в районі вул.Неровні.

Особи, які звернулись цього дня на «гарячу лінію», цікавились питаннями комісійного збору за оплату комунальних послуг «Ощадбанком», питанням ціноутворювання в аптеках міста  та скаржились на погану роботу проводового радіо.

На кожне звернення Оленою Юріївною було надано ґрунтовне роз’яснення, а вирішення питань, які потребували додаткового розгляду, було доручено відповідальним фахівцям.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.