25 2Під головуванням міського голови Артема Семеніхіна та за участі депутатів Сумської обласної ради 7 скликання від  фракції ВО “Свобода” Сердюк Олени Борисівни (голови бюджетної комісії обласної ради), Демехи Сергія Васильовича (голови депутатської фракції ВО “Свобода”), Биркуна Миколи Борисовича, Кузька Сергія Миколайовича, депутата від фракції ВО “Батьківщина” Ладухи Віктора Борисовича та 32 депутатів Конотопської міської ради пройшло засідання 8-ої сесії міської ради 7 скликання. Показовим є те, що на засіданні був присутній народний депутат України, свободівець Юрій Володимирович Левченко. Традиційно сесія відбувалася за участі секретаря міської ради О.Ю.Багрянцевої, представників правоохоронних та контролюючих органів, керівників відділів та управлінь Конотопської міської ради, представників громади.
Згідно затвердженого порядку денного до розгляду було включено 26 проектів рішень, з яких міською радою прийнято відповідні рішення.
На початку засідання до присутніх звернувся народний депутат України Юрій Левченко. Він закликав депутатів та міського голову до максимальної співпраці і порозуміння. “Депутатський корпус має зрозуміти, що є законно обраний міський голова, який отримав від виборців мандат довіри. Ви маєте дати можливість йому проявити себе та плідно співпрацювати, виключивши чвари та особисті інтереси”, – заявив народний депутат. До речі, Юрій Левченко також являється членом бюджетного комітету ВРУ. Він запевнив, що за потреби завжди буде допомагати міському голові Артему Семеніхіну та місту Конотоп у вирішенні надважливих питань, адже бачить, що молода команда, яка знаходиться при владі,  рухається у правильному напрямку задля досягнення своєї мети – оправдання очікувань виборців, зміцнення їх добробуту та процвітання міста Конотоп.
Загалом сесія відбувалася близько шести годин з невеликими перервами. Крім  списку рішень, внесених до розгляду, причиною цьому є і введення поіменного голосування. Депутати голосували підняттям карток та засвідчували свій голос відповідною позначкою з особистим підписом у заздалегідь підготовлених таблицях.  Підрахунок голосів вівся вручну обраним секретаріатом, а його результати невідкладно вносилися в протокол редакційною комісією. Як показала практика, така процедура голосування видалася вкрай незручною та потребувала багато часу для втілення її в життя. Таким чином, на одній з найближчих  сесій буде внесено до розгляду питання про придбання системи “Віче” для забезпечення поіменного голосування депутатів міської ради, що є також підтвердженням чесності, відкритості та прозорості влади, яку обрала громада міста.
У підсумку можна сказати, що депутати Конотопської міської ради нарешті дійшли до узгодженості дій, порозуміння та консенсусу з владою міста, до чого неодноразово закликав міський голова Артем Семеніхін.
Все буде Україна!

25 125 3