22227 лютого в міському будинку культури «Зоряний» серця багатьох містян билися в одному ритмі добра, любові, самопожертви та єдності для доброго діла. Не зважаючи на віросповідання, національність та погляди люди прийшли зробити гару справу, допомогти нашим воїнам-героям, які не шкодуючи свого здоров’я, а іноді і життя боронять нашу землю від ворога!

Другий благодійний концерт і ярмарок-розпродаж «Тепло долонь солдатам України» були організовані закладами культури та освіти міста. До них долучилися без винятку всі майстри декоративно прикладного мистецтва, підприємці, громадські активісти та організації, волонтери і звичайно не байдужі люди! Фойє міського будинку культури «Зоряний» не вміщав бажаючих придбати ексклюзивну сувенірну продукцію і допомогти український воїнам.

Концертна програма була просякнута любов’ю та світлом талантів Конотопа. Своє мистецтво дарували людям аматори  та професіонали сцени. Неймовірно чуттєвим видався фінал концертної програми, на сцену піднявся тато учасниці концерту, який нещодавно повернувся з зони АТО. А маленькі «Кенгурята» (вихованці Школи творчого розвитку дитини міського будинку культури «Зоряний»)  подарували присутнім голубів миру!

Підсумком благодійного концерту та ярмарку-розпродажу «Тепло долонь солдатам України» стала зібрана сума  в майже 18 тисяч гривень, що були передані волонтеру Сергію Безлюдному і будуть використані для придбання автомобілю для потреб військових у зоні АТО.

Хочеться вірити, що наші дорогі воїни відчують тепло наших сердець і долонь, і повернуться з перемогою, яку ми так всі чекаємо! Хай голуб миру навіки накриє своїми крильми нашу багато стражденну державу!

Слава Україні! Героям Слава!