29 лютого з метою наведення належного санітарного стану у місті комісією у складі начальника відділу контролю міської ради Ніколаєнко Н.В., smittya1начальника управління ЖКГ Павлюченко Г.П., завідувача сектору міської ради з питань внутрішньої політики Панченко І.А., директора КП “Муніципалітет” Міщенко Т.О. було здійснено об’їзд міста та обстежено стан утримання сміттєзбірних майданчиків.

Незважаючи на постійне прибирання міста комунальними службами, все таки час від часу місця, де встановлені урни для сміття, перетворюються на стихійні сміттєзвалища.

Відповідним службам дано доручення з впорядкування і звільнення від самовільного викиду сміття проблемних територій. А також надані приписи відповідним обслуговуючим юридичним особам.

У підсумку слід зазначити, що у тій ситуації, яка склалася, не покарання є першочерговим завданням для влади, а об’єднання зусиль усієї громади задля спільної справи. Безперечно, ті, хто вивозить сміття у непризначені для цього місця повинні усвідомити помилку у своїх діях. Так само як і ті, хто стає мовчазним свідком таких неправомірних дій. Закликаємо усю громаду міста Конотоп долучитися до благоустрою нашого міста, щоб зробити його чистим і комфортним для проживання нам та нашим дітям.sm3