garyacha liniya01 березня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання дозвонювачів відповідала секретар міської ради Олена Юріївна Багрянцева.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 10 конотопців, які озвучили 14 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання містян стосувались відсутності вуличного освітлення на прибудинковій території та заміни ламп на опорах вуличного освітлення, влаштування тротуарів та ремонту дорожнього покриття вулиць, очищення міста від старих дерев.

Особи, які звернулись цього дня на «гарячу лінію», цікавились питаннями підвищення тарифів на електроенергію, графіку руху транспорту,  благоустрою територій біля смітєзбірників та контролю якості газу.

На кожне звернення Оленою Юріївною було надано ґрунтовне роз’яснення, а вирішення питань, які потребували додаткового розгляду, було доручено відповідальним фахівцям.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.