3 березня 2016 року в приміщенні міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося відкриття персональної виставки «У моїй долі був Афганістан» військового льотчика за професією і художника за покликом душі Юрія Олексійовича Борща (уродженця міста Ічня, Чернігівщина). borshch11

На заході були присутні учасники бойових дій в Афганістані, учні шкіл та мешканці нашого міста.

В рамках заходу воїни-інтернаціоналісти – члени Конотопської міської спілки ветеранів Афганістану «Саланг»  Володимир Сущенко та Олексій Телятник поділилися своїми спогадами про роки служби в республіці Афганістан та висловили своє захоплення від картин представлених на виставці.

«У моїй долі був Афганістан» – це тематична виставка на якій представлено 43 роботи майстра. На картинах автора ми не знайдемо кривавих сюжетів, хоча, можна з упевненістю стверджувати, що за час своєї служби він бачив їх безліч.       На своїх полотнах Юрій Борщ відобразив навіки закарбовані у пам’яті  фрагменти бойових дій, вильоти на бойові завдання, місця загибелі солдат, бойову техніку, міста та будинки і, звісно ж – величні гори Афганістану.

Запрошуємо всіх бажаючих протягом березня відвідати персональну виставку Юрія Борща «У моїй долі був Афганістан» у центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», за адресою площа Миру, 4 з 8.00 до 17.00.

Чекаємо на Вас!