zamitka2Конотопська гімназія вкотре підтвердила статус одного з найкращих закладів Сумської області, посівши перше місце в регіональному рейтингу кращих шкіл онлайнового етапу змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 у рамках україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”, який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії. Даний проект сприяє розвитку співпраці між навчальними закладами різних областей України, зміцненню зв’язків між учнями, учителями з України, Естонії та інших країн Євросоюзу, підвищенню якості освіти за допомогою інформаційних технологій та розширенню можливостей розвитку навчання онлайн. Участь у цьому проекті є безкоштовною.

У 2015 році учні Конотопської гімназії долучилися до даного проекту. Станіслав Дудка, учень 2-А класу, став переможцем Всеукраїнського фінального етапу у своїй віковій категорії й в складі команди від України взяв участь у травні 2015 року в Міжнародних змаганнях Прагліміне в Ризі (Латвія).

Цього навчального року гімназисти знову мали можливість спробувати свої сили в змаганнях з усного рахунку Прангліміне. За результатами трьох етапів змагань учні отримали сертифікати, а  Коломієць Анастасія ( 1-В клас), Стефанишин Аліна, Петруша Андрій  (2-В), Дудука Станіслав, (2-А), Борсук Ірина, Любивий Даніїл (5-м/б), Сушкова Анастасія (5-м/а) та вчитель математики Труфанова Наталія Олександрівна ввійшли до регіонального фіналу, який відбувся в місті Шостка. Переможцем регіонального фіналу став Дудка Станіслав, який був запрошений до участі в національному фіналі.

5 березня 2016 у Львові, у приміщенні Львівського національного університету “Львівська політехніка”, відбувся Національний фінал “Прангліміне-2016”.

Хвилювання учасників, радість в очах переможців, гарний настрій, дружня атмосфера в родині “міксіканців”, теплі привітання гостей: заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, директора ЛІППО Романа Шияна, представника посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, ну і, звичайно, координатора проекту в Україні Маргарити Носкової, керівників проекту Міли та Міхкеля Пільв – усе це збережеться в серцях багатьох і надовго.

Директор гімназії Ю.М. Баранник та заступник директора Самодай Л.А. мали можливість узяти участь у заходах для педагогів-учасників: «Інструменти Міксіке в навчально-виховному процесі навчальних заходів України» – І сесія та  «Можливості використання  платформи Міксіке в роботі керівника»  – ІІ сесія.

Станіслав Дудка, набравши 16671 балів, став першим у своїй віковій категорії та другим серед усіх учасників Національного фіналу! У травні 2016 року гімназист у складі команди від України представлятиме свій навчальний заклад, Сумську область на міжнародних змаганнях у Словенії.zamitka1