0IMG_88449.03.2016 о 16.00 в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулась презентація персональної виставки місцевої художниці та народного майстра Валентини Івашко, що має символічну назву «Подих весни». На виставці майстрині представлено 24 картини та 7 виробів  з рогози. Роботи виконані на полотні масляною фарбою.

Основними жанрами робіт Валентини Івашко є пейзаж, портрет та натюрморт. Дана виставка є вже другою за кар’єру художниці, і аналізуючи її роботи, можна зробити висновок, що вони сповнені зрілістю та більшою довершеністю.

Зі словами вдячності за творчість Валентини Івашко виступили секретар міської ради Олена Багрянцева, директор міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Артур Мокроусов, та місцевий художник і краєзнавець Володимир Борошнєв, який є наставником майстрині. Друзі, знайомі та просто небайдужі до творчості Валентини Олесіївни мешканці міста не стримували захоплення від робіт, що були представлені на виставці. Особливої витонченості та барвистості заходу додав виступ місцевої співачки Ганни Романенко.

Запрошуємо всіх небайдужих до художньої творчості мешканців міста відвідати дану виставку-продаж, що експонуватиметься щоденно протягом березня в міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського з 8.00 до 17.00.IMG_3103