akciya2З метою попередження порушень вимог законодавства у частині реалізації дітям алкогольної та тютюнової  продукції 11.03.2016 на території міста Конотоп проведено акцію «Я не продаю спиртне дітям».

Завдячуючи відділу міської ради у справах молоді та спорту, а також студентському парламенту, у близько 70-ти торгівельних точках було розповсюджено буклети, в яких зазначались норми законодавства щодо відповідальності, яка наступає в разі продажу дітям тютюнових, слабоалкогольних та алкогольних напоїв.

Дійсно, одна з найгостріших проблем сьогодення – поширення вживання тютюнових та спиртних напоїв дітьми та підлітками.

На превеликий жаль, на сьогоднішній день у більшості молоді відсутня мотивована спрямованість на формування та збереження свого здоров’я. Водночас, це також наслідок обезцінення в суспільстві пріоритету здорового способу життя.

Трапляються непоодинокі випадки, коли підліток може зайти в будь-який кіоск або магазин та придбати цигарки чи слабоалкогольний напій.

Хочеться вірити, що спільними зусиллями ми зможемо запобігти продажу неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів необізнаними продавцями.akciya1