12.03.2016  фахівці Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у заходах у рамках Дня відкритих дверей, що відбулися в загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Годину спілкування «Зроби свій вибір на користь закону» відвідали учні та батьки СШ №2. Обговорювались питання про адміністративну відповідальність неповнолітніх та їх батьків, зокрема на конкретних прикладах з особистого досвіду. Аналіз дозволив виявити помилки в поведінці дітей та хибність суджень батьків про дію закону в таких випадках.

Інтерактивне заняття  «Пізнай та полюби себе» з підлітками та їх батьками проведене у СШ №12 та ЗОШ№5. У ході опитування та дискусій  з’ясувалося, що підлітковий період своїх дітей та особливості в міжособистісному спілкуванні батьки характеризують як період «на вулкані» або період «холод-спека-благодать». Підлітковий період – час  новоутворень, коли діти відкривають для себе внутрішній світ, ідентифікують себе в соціумі, обирають життєвий шлях на основі ціннісного та професійного самовизначення. Батьки та діти дискутували, вислуховували думку один одного, писали особисті листи-звернення, висловлювали свої думки, емоції, переживання та ставлення до тих чи інших подій, знаходили конструктивні рішення в суперечливих ситуаціях.

aaa1aaa3