З 10 по 12 березня 2016 року  у спортивному залі для боксу МЦФЗН «Спорт для всіх» відбувся Х- Всеукраїнський традиційний турнір з боксу booox2присвячений пам’яті генерал-лейтенанта М.І.Драгомирова.

У змаганнях взяли участь команди з міст Чернігів, Ромни, Короп, Бахмач та Конотоп (загальна кількість учасників 48 боксерів). Також на змаганнях були присутні понад 150 вболівальників, які у першу чергу підтримували Конотопських боксерів.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості – начальник відділу міського ради у справах молоді та спорту Ольга Олегівна Качура, директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Миколайович Ковратовський, керівник Сумського обласного осередку Цивільного корпусу «Азов» Геннадій В’ячеславович Середа, головний суддя турніру  суддя національної категорії з боксу Лазненко Станіслав Федорович.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали:

Коростельов Максим м.Конотоп (вагова категорія 35 кг);

Лісогор Ігор м.Конотоп (вагова категорія 40 кг);

Кириченко Андрій м. Чернігів (вагова категорія 40 кг);

Бойко Олександр м.Конотоп (вагова категорія 40 кг);

Фатеєв Вадим м.Конотоп (вагова категорія 52 кг);

Мироненко Ярослав м.Бахмач (вагова категорія 54 кг);

Горовий Владислав м.Конотоп (вагова категорія 60 кг);

Железняк Раміз м.Чернігів (вагова категорія 64 кг);

Воронін Максим м. Чернігів (вагова категорія 64 кг);

Уромов Михайло м. Чернігів (вагова категорія 69 кг);

Єрко Роман м. Конотоп (вагова категорія 75 кг);

Батіжевський Владислав м. Ромни (вагова категорія 75 кг);

Ворона Юрій м.Чернігів (вагова категорія 81 кг);

Тренер з боксу Станіслав Федорович Лазненко та його вихованці, а також учасники турніру з боксу, тренери, судді дякують за надану допомогу в проведенні заходу організаторам турніру: відділу міської ради у справах молоді та спорту, адміністрації ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» в особі директора Миколи Петровича Доценко, поліграфічному ценрту «Олімп» в особі диретора Ігоря Олеговича Янчука, інформаційним партнерам: газеті «Конотопський край», газеті «Факти», ТРК «Вежа» та ТРК «Кон-Такт».booox1