artemАртем Семеніхін звітував за сто днів роботи з дня обрання його міським головою. 14 березня у прямому ефірі телерадіокомпанії “Вежа” він  розповів про найбільші досягнення міської влади та поділився планами і перспективами  розвитку нашого міста на найближче майбутнє.

Отож, найважливішим для міста залишається питання бюджету та його наповнюваності. Незважаючи на нелегкі часи в державі та безліч труднощів, в результаті  наполегливої праці, молодій команді вдалося не тільки поповнити бюджет міста, а ще й досягти показників його перевиконання. Найпроблемнішим питанням на сьогодні залишається фінансування вищих професійно-технічних училищ міста. Оскільки президентом України досі не підписано закон про утримання ВПТУ з державного бюджету, то це питання залишається відкритим. Але для прикладу варто сказати, що один місяць фінансування училищ обходиться місту в 1,7 млн. гривень, а це , умовно кажучи, бюджет ремонту дороги однієї  вулиці в Конотопі. Також цього року на державному рівні припинилося фінансування харчування дітей в дитячих садочках та початковій школі. Але завдяки вжитим заходам з наповнюваності бюджету та економії, містом  було виділено  5,2 млн гривень на фінансування харчування в навчальних закладах. До того ж, на ремонт усіх шкіл уже закладено 1 млн 400тис. гривень бюджетних коштів, що дозволить суттєво розвантажити гаманці батьків.

Надважливим є те, що вдалося відстояти присутність у місті Конотоп 58-ої бригади, яка є гордістю нашої держави і майже у повному складі перебуває у зоні бойових дій, на передовій. До того ж це – 2,8 млн гривень надходжень податку до місцевого бюджету. В тому числі і за рахунок цих коштів незабаром планується будівництво нових казарм по вул. Деповській.

Одне з найболючіших питань для мешканців міста – це стан доріг. Як повідомив міський голова, наразі готуються проектні роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по семи вулицям міста. Також обов’язково найближчим часом за сприятливих погодніх умов буде проведено якісний ямковий ремонт.

Продовжуючи тему благоустрою міста, необхідно зазначити , що вже ведеться осучаснення системи освітлення, встановлюються економні прилади, які працюють із сутінок до світанку і при цьому забезпечують суттєву економію електроенергії. Тут доречно було б додати, що до вирішення цього актуального питання, залучивши  кошти  з депутатських фондів і частково профінансувавши сучасне освітлення нашого міста, долучилися депутати  свободівці – Сергій Демеха, Олена Сердюк, Микола Биркун та Сергій Кузько.

Мабуть, не знайдеться мешканця міста, який би не помітив, наскільки активно почали працювати ЖЕКи. Їх працівники щоденно стоять на варті чистоти та займаються благоустроєм міста. Спільними зусиллями комунальних підприємств та громади міста ми обов’язково, до Великодніх свят, зробимо наше місто до невпізнанності чистим та охайним. Не забув Артем Семеніхін згадати і про майбутнє нації – наших діточок. Пріоритетним є для міського голови питання відновлення дитячих садочків. На сьогодні готуються проекти з відновлення чотирьох дошкільних закладів, один з яких планується ввести в експлуатацію вже у вересні цього року.

Артем Семеніхін сприяє активному залученню іноземних інвестицій, співпраці з державним фондом регіонального розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, має  гарні приязні відносини з керівництвом області, що грає на позитивний імідж міського голови. Так, рейтинг Артема Семеніхіна серед мешканців міста  високий, цьому сприяла не лише самовіддана праця на користь міста, а й максимальна відкритість до громади. Не цурається очільник і проїхатись у міському транспорті, зокрема  у трамваї, поспілкуватися з людьми у магазині, на зупинці, у лікарні, будь-де, де є можливість відчувати себе ближче до громади, дізнатися про проблеми і біди людей та зробити все для їх вирішення. Будучи учасником бойових дій, Артем Семеніхін приділяє велику увагу і забезпеченню учасників АТО пільгами та вихованню патріотичної молоді. Так, у цьому році планується відновлення тиру у ЗОШ №3, а до шкільної програми старшокласників повернуться уроки ДПЮ. Керуючись гаслом “Спорт, здоров’я, націоналізм”, міський голова взяв під особистий контроль і проведення щотижневих спортивних заходів – турнірів і кубків міського голови. В планах також є  відновлення у поточному році спортивних закладів міста, зокрема тенісного корту та стадіону “Юність”. Залишається лише побажати Артему Семеніхіну успіхів та ні в якому разі не зупинятися на досягнутому, адже за ним – стотисячне місто, яке покладає на свого очільника величезні надії.

Все буде Україна!