15 березня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання дозвонювачів відповідав заступник міського голови Степанченко Ігор Олегович. linita

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 3 конотопці, які озвучили 5 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання містян стосувались відсутності електрики в будинках, благоустрою закинутого приміщення по вулиці, де збирається велика кількість сміття, а також прибудинкової території. Один з тих, хто зателефонував, поцікавився  хто відповідає за спилювання дерев під під’їздом. Також люди стурбовані наявністю по вулиці стовпів, які знаходяться в аварійному стані та загрожують їхній безпеці.

На кожне звернення Ігорем Олеговичем було надано ґрунтовне роз’яснення, а вирішення питань, які потребували додаткового розгляду, було доручено відповідальним фахівцям.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.