FZ6У нашому місті з приходом нового керівництва значна увага почала приділятися розвитку спорту, відкриваються нові спортивні секції, ремонтуються стадіони, оновлюється матеріальна база ДЮСШ М.Маміашвілі та МЦФЗН «Спорт для всіх», значно збільшилась кількість проведених та започаткованих спортивних заходів.

Так, з ініціативи колективу міської футбольної команди «Локомотив» за особистої підтримки міського голови Артема Юрійовича Семеніхіна 12-13 березня 2016 року у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ М.Маміашвілі відбувся відкритий Кубок міського голови м. Конотоп з футзалу серед чоловічих команд.

У змаганнях приймали участь такі команди: ФК «Локомотив» м. Конотоп, ФК «Баланс» м. Конотоп, ФК «Рогинці» м. Ромни, ФК «Бахмач» м. Бахмач, ФК «Кролевець» м. Кролевець та ФК «Короп» м. Короп.

Впродовж двох днів турніру постійно трималася інтрига хто стане переможцем, оскільки кожна команда показувала гарну та запеклу гру. Глядачі, яких до речі було чимало, постійно оплесками підтримували свої улюблені команди під час гри.

За результатами Кубку третє місце посіла команда ФК «Кролевець», друге – місцева команда «Локомотив», а перемогу та кубок міського голови м. Конотоп здобув ФК «Бахмач».

Також були визначені кращі гравці, ними стали: кращий захисник – Євген Беба з команди ФК «Бахмач», кращий нападник – Прохоренко Олександр  з ФК «Короп», кращий воротар – Артеменко Генадій ФК «Баланс», кращий бомбардир – Ожог Едуард ФК «Локомотив».

Організаторами змагань стали: виконавчий комітет Конотопської міської ради, відділ у справах молоді та спорту. За надану допомогу у проведенні їх на гідному рівні організатори висловлюють вдячність відділу культури та туризму Конотопської міської ради, міському будинку культури «Сучасник», фізкультурно-оздоровчому комплексу ДЮСШ М.Маміашвілі

«Розвиток спорту, популяризація його серед дітей та молоді, залучення до занять спортом якомога більшої кількості мешканців нашого міста – це наші пріоритетні задачі. Я завжди готовий надати підтримку в реалізації цікавих ідей та ініціатив,тож запрошую всіх до діалогу та плідної співпраці на благо нашого міста», – зазначив в своєму виступі міський голова м. Конотоп Артем Семеніхін.

Учасники, глядачі, вболівальники змагань висловлюють вдячність всім організаторам змагань та особисто міському голові за свято спорту.FZ1