28 травня на площі Миру відбулося загальноміське свято «Випускник – 2010». 550 випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів отримали  атестати про загальну середню освіту.

На честь випускників, батьків та вчителів лунали вітання міського голови Огрохіна І.М., начальника відділу освіти міської ради Кульчий О.В. та вчителя початкових класів школи №13 Спрягайло Л.В., першої вчительки випускників цієї школи.

Окремої уваги заслуговували кращі учні, лідери учнівських колективів та їх батьки. Випускники цього навчального року отримали 20 золотих медалей, 8 срібних та премії міського голови. За добре виховання своїх дітей, турботу про школу та допомогу педагогам, подяками міського голови були нагороджені батьки випускників.

Також, у цьому році було продовжено освітянську традицію – Алею учнівських «Зірок», що з’явилася в минулому році. До учнівських «Зірок» Конотопа додалося ще тринадцять цьогорічних випускників. На алеї, яка розташована біля приміщення відділу освіти міської ради, будуть розміщені плити з відтисками долонь цих випускників.

Неодмінною частиною свята став прощальний вальс у виконанні випускників. На цьому свято не закінчилося. За традицією випускники одержали атестати і зустріли світанок своєї зрілості зі шкільними друзями.