Очільник міста зустрівся з мешканцями будинку по проспекту Миру, 83, підприємцями, які здійснюють несанкціоновану торгівлю та іншими 11представниками громадськості. Варто зазначити, що дискусії навколо Невського ринку точаться уже не один рік, адже він був зведений за часів головування одного з попередніх мерів з усіма можливими порушеннями норм будівництва. Тому не дивно, що з перших днів обрання міським головою Артема Семеніхіна до нього регулярно почали звертатися мешканці щодо вирішення цього питання. Звичайно, громада проти стихійної торгівлі та постійного шуму безпосередньо під вікнами багатоповерхівки. Але Артем Семеніхін і чудово розуміє людей, які у цей складний час намагаються заробити кошти на виживання. Тому, прагнучи до порозуміння та примирення, а також з метою введення здійснення підприємницької діяльності в законне русло, міський голова запропонував торгівцям перейти на комунальні ряди, які будуть створені неподалік. Найближчими днями КП “Муніципалітет” організує “велике переселення” та допоможе підприємцям і простим селянам облаштуватися на новому місці. Міським головою ініційовано не брати з людей так зване “містове”, допоки ті не облаштуються на новому місці. Про хід подій будемо інформувати додатково.

Все буде Україна!