15 березня 2016 року  Конотопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  було проведено чергове заняття у рамках Школи дошлюбних стосунків «Архітектори сім’ї» на базі політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету зі 12345студентською молоддю.

Сім’я була і залишається важливою життєвою цінністю, могутнім засобом впливу  на розвиток кожної особистості. Нездатність долати кризові ситуації і переходи від однієї стадії до іншої може бути пов’язана із непідготовленістю молодих людей до життя у  шлюбі.

У ході інтерактивного заняття   з молоддю обговорювалася тема щодо особливостей чоловіків та жінок. Наприклад, щоб вивчати вищу математику, потрібно досконало знати таблицю множення та елементарні правила. Так і у сімейних відносинах – щоб почати вибудовувати стосунки, необхідно знати особливості або відмінності  протилежних статей. Ми,  чоловіки та  жінки – різні, у кожного своє призначення.  Ми маємо різні джерела задоволення, думаємо і  оцінюємо ситуації по-різному, маємо неоднакову самооцінку та по-різному переносимо біль, як фізичний, так і психологічний тощо. Але саме головне, що кожен прагне у стосунках любові, порозуміння та прийняття одне одного.

Всі учасники заходу були задоволені зустріччю, відкрили для себе багато нового та пообіцяли більше самовдосконалюватися. Бо саме тоді, коли ми навчаємося і поповнюємо знання – ми закладаємо фундамент для майбутнього сімейного життя, щасливого життя!