cerkvaДуша кожного жителя міста Конотоп розривається дивлячись на місцевий парк (колишній парк ім.Луначарського), який колись був центром відпочинку. Наразі цей парк не приваблює людей, адже в ньому відсутній благоустрій, а саме: відсутність лавок, дитячих майданчиків, наявність у парку великої кількості птахів, дерева потребують догляду, велика кількість сміття. А як би було добре, коли громада міста знову могла б там відпочивати.

Очільник міста Артем Семеніхін разом з  представниками Конотопської релігійної громади Святого мученика Івана Воїна,що належить до Сумської Єпархії Української Православної Церкви КП, намагається  вирішити це питання. Земля парку не віддається для втілення якогось бізнес проекту. На місці колишнього пам’ятника Леніну вирішили збудувати церкву. Відповідно до вимог чинного законодавства, землю для будівництва святині виділили навпроти залізничного вокзалу. Майбутній храм – копія тієї єдиної церкви українського патріархату, який залишився на окупованій території Луганщини. Згідно з проектом, розміри церкви будуть – ширина – 14,3 м, а висота – 21,7 м.

«Паркова зона буде повністю збережена і приведена у порядок. На території парку має бути також фонтанчик. Наразі планується проектна документація і оформляються документи на земельну ділянку. Як тільки упорядкують відповідні документи, одразу розпочнеться будівництво.» – повідомляє архиєпископ Сумської Єпархії УПЦ КП Мефодій.

Коли втілиться цей проект у життя, жителі міста зможуть знову проводити свій час на території парку та відпочивати там душею.

Все буде Україна!