oduna zemli9 березня 2016 року о 20:30 розпочнеться всесвітня акція «Година Землі». Небайдужі люди по всьому світу, починаючи з 2007 року, вимкнуть необов’язкове  світло та електроприлади на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження навколишнього природного середовища. Україна приєдналася до «Години Землі» у 2009 році.

З цієї нагоди, 16 березня 2016 року працівники центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова  організували та провели для інвалідів Українського товариства глухих екологічний бібліомікс «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!».

Бібліотекарі розповіли присутнім про те, як відзначають цю подію  у  всьому світі, а також  разом переглянули  відеокліп «Година Землі».

У залі була розгорнута виставка-експозиція «У  храмі на ім’я природа». На  виставці поряд з друкованими виданнями  були представлені вироби  декоративно-ужиткового мистецтва створені в стилі «Топіарій», швачки учбово-виробничого підприємства глухих Марини Маслак.  Ці яскраві, самобутні топіарії  відображають неповторну красу і гармонію природи нашої рідної Землі.

Всіх слухачів запросили  долучитися до цієї глобальної акції «Години Землі 2016» і вимкнути 19 березня 2016 року о 20:30 джерела  електроенергії, що не є суттєво важливими.

Голова Конотопської територіальної організації Українського товариства глухих Вікторія Безпрозванна мовою жестів доносила розповідь бібліотекарів до присутніх.