16 березня в міському центрі культури і дозвілля відбувся сольний концерт, з нагоди 25-ї річниці незалежності України, талановитого баяніста відомого далеко за межами нашої держави, викладача Сумського училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського – Андрія Фесенка. bayanist

Викладачі та учні музичних шкіл, працівники закладів культури та мешканці нашого міста не шкодували гучних оплесків та овацій після кожного виступу справжнього майстра баяну.

Присутні дістали естетичну насолоду поринувши у світ Йогана Баха, Сергія Прокоф’єва, Олександра Скрябіна, Йогана Штрауса, Рішара Гальяно та інших всесвітньовідомих композиторів, твори яких були майстерно виконані Андрієм Фесенком.

Начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко висловила щире захоплення від сольного концерту Андрія Фесенка, зазначила на виховній функції музики та висловила слова вдячності майстру.

Сподіваємось, що майстри подібного рівня будуть усе частіше приїжджати до нашого міста та дарувати його мешканцям безліч позитивних емоцій.