frankoУкраїнська музика в своєму розвитку охоплює практично всі типи музичного мистецтва – народну і професійну, академічну і популярну музику. Сьогодні українська музика в її багатогранності звучить в Україні та далеко за її межами, вона продовжує розвиватись в народній та професійній традиціях, вона є предметом вивчення науковців.

16 березня з учнями спеціалізованої школи №3 відбулась музична подорож «Мистецькі барви України» (лектор Марина Ярмак). Основні віхи, які розглядали учні це – пісня, українська інструментальна музика та музичне втілення поезій  Івана Франка. Особливо вразила публіку висока майстерність молодих виконавців – учнів дитячої музичної школи №2.

Йдуть за століттями століття, на зміну одним поколінням приходять інші – у кожного свої смаки і уподобання. А українська музика залишається і попри всі негаразди несе свою чарівність і молодість. На зміну класикам приходять сучасні композитори, створюючи неповторну музику, спираючись на народні джерела, все більше вдосконалюючи та прикрашаючи мистецькі барви України.